Bicykle

Ak hľadáte použitý, ale zároveň kvalitný bicykel, ste na správnom mieste. Všetky bicykle prechádzajú po naskladnení kompletnou servisnou prehliadkou, sú umyté a vyčistené. Nový majiteľ má tak bicykel pripravený na sezónu. V priestoroch nášho bazáru nájdete bohatý výber pánskych, dámskych, ale aj detských bicyklov čakajúcich na svojho nového majiteľa, ktorý na nich nabehá množstvo úspešných kilometrov.

Bohatá ponuka bicyklov, ale aj elektrobicyklov a odborné poradenstvo

Elektrobicykle nadobúdajú čoraz väčšiu popularitu medzi ľuďmi a niet sa čo čudovať. A nie, nie sú to také bicykle, ktoré vás povozia bez šľapania. Od toho sú motorky. Aj keď si elektrobicykle vyžadujú o niečo menšiu námahu, než jazdenie na klasickom bicykli, aj na nich sa však zapotíte. Avšak, vybrať si ten správny ebajk nemusí byť ľahkou úlohou. Rovnako tak, ako si vybrať ten správny a ideálny bicykel ako taký. Preto sme tu pre vás! Nielenže vám s výberom radi poradíme, ale vysvetlíme vám všetko, čo pred kúpou bicykla, či elektrobicykla potrebujete vedieť.

Naša ponuka je ďaleko bohatšia než to, čo vidíte stránke. Neváhajte nás preto kontaktovať alebo nás rovno navštívte a určite nájdeme bicykel, ktorý splní všetky vaše očakávania. Tak smelo do toho! Píšte, volajte, zastavte sa u nás a my vám s výberom radi poradíme.

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nám neváhajte napísať.

Alebo nám zavolajte, či navštívte nás.


Náhľad našej ponuky bicyklov 

Fotogaléria